Pratik ve etkileyici fotograflar için Analog (osx)

Size eğlenceli ve çok pratik bulduğum bir uygulamayı tanıtmak istiyorum. Eğer fotoğraf çekmeyi seviyor, Adobe Photoshop ‘la uğraşmak istemiyor fotoğraflarınıza pratik bir şekilde güzel efektler verip kolayca paylaşmak istiyorsanız Analog tam size göre. Bu uygulamaya sahip olmak için $19.99 ödemeniz gerekiyor.

 

Analog ‘a sürükle bırak yöntemi ile çektiğiniz fotoğrafı atıp sağ bölümde bulunan filtre’lerden beğendiğiniz birini uygulayabiliyorsunuz. Bu filtrelerle fotoğraflarınıza, mutlu, retro, nostaljik, eskimiş gibi bir çok görüntü hissini verebilirsiniz.

 

Programın en üst sağ köşesinde Filters ve Borders seçenekleri var. Borders kısmına tıkladığınızda fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz bir çok çerçeve görüyorsunuz tek tıkla fotoğrafınızı çerçeveleyebilirsiniz.

 

Ayrıca çok basitçe döndürme ve croplama işlemini de yapabiliyorsunuz. İşiniz bittiğinde paylaş butonu ile ister farklı kaydedin isterseniz tek tıkla facebook’a flickr ‘a ve bir çok sosyal paylaşım ağına fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

 

Lafı fazla uzatmadan daha detaylı bilgi için Analog ‘un kendi sitesini incelemenizi tavsiye ediyorum bu site üzerinden App Store ‘a bağlanıp satın alabilirsiniz.