Hakkımda

1987  yılının temmuz ayında İstanbul Kadıköy ‘de doğdum. ilk öğrenimi İstanbul ‘da, orta okul ve lise öğrenimi Alanya ve Antalya ‘da tamamladım. Şu anda Kuzey Kıbrıs ‘da EUL ‘de Visual Communication Design (Görsel iletişim tasarımı) son sınıf öğrencisiyim.
Tasarıma olan ilgimi nasıl kazandığımı tam olarak hatırlamamakla, anlatılanlarla beraber doğduğum zamandan beri müzik, resim, edebiyat kısacası sanata yatkınlığım her söz arasında veya aile meclisinde muhabbet konusu olmuştur.
Küçükken babamın şiirlerinin bulunduğu defteri okuyup, annemin güzel sesinden şarkılar dinleyerek bugünlere gelmiş olmam sanıyorum ki mesleki tercihimi oluşturdu.

Lise başlarında bu web sitesi nasıl yapılıyor diye araştırırken lise bittiğinde kendimi bir grafik ajansında tam zamanlı çalışırken buldum. O bulduğum ben ‘i ve tasarım dünyasını o kadar sevdim ki bunun öğrenimini görmeliyim diye düşünerek şu an okuduğum okula geldim ve bu serüven de böyle başlamış oldu.

Okul ve tasarım dışında, amatör bir rock grubunun vokalistliğini yapıyor, gitar çalıyor, amatör olarak fotoğrafçılık ve sinema ile ilgileniyorum. Yazmayı seven müzikle iç içe yaşayan alışverişe bayılan kelimelerin gücüne inanan bir insanım.

Neler Yaparım ?
Tüm bu alanlarda hizmet vermek için kullanabileceğim araçlar : 
Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver, After Effect, Premiere, Audition. Corel Draw, Final Cut Pro, Edius, Garageband, Ms Office.
Windows ve Mac her iki platformda da çalışabilirim.

 

 

Tasarım alanında neler yapabileceğimi görmek için portfolyo sayfama bakabilir, iletişim sayfamdan iş&proje teklifinde bulunabilir ve sosyal medyadan takip etmek için facebook twitter deviantart hesaplarımı inceleyebilirsiniz.
  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Twitter
  • DeviantArt
  • YouTube