Gökhan DEDE

Gökhan DEDE

11.07.1987 İstanbul/Kadıköy doğumluyum. İlk ve orta öğretimi İstanbul’da tamamladıktan sonra Akdeniz’in güzide şehirlerinde yaşadım. Çocuk yaşlar itibariyle her daim hobilerim sanat dalları arasında oldu. Dijital ve geleneksel tasarıma olan ilgim 14’lü yaşlarda başladı 15’lı yaşlarda web ve teknoloji projelerine ilgi duymaya başladım. 16-17’li yaşlarda freelance modeliyle çalışmaya başladım. Bu süreç uzun yıllar profesyönel olarak bağımsız çalışmakla devam etti. Üniversite öncesi; 3 yıl tam zamanlı olarak ajans deneyimi sonrası, üniversite örgün eğitiminde (Görsel iletişim tasarımı) mesleki bilgimi ve vizyonumu geliştirirken freelance modeliyle çalışmaya devam ettim.

Geliştirdiğim kişisel ve kurumsal projelerle üniversite sonrası uzun süre pazarlama, tasarım ve proje yöneticisi olarak freelance çalışırken artık bir ekip kurmanın zamanı geldi ve butik çalışan 360 derece kreatif ajansımı kurdum. Bu deneyimde lokal, ulusal, global marka ve projelerle çalıştım. 2018 yılında biriktirdiğim tüm tecrübeleri bir teklif aracılığı ve büyük bir heyecan ile sektör değiştirerek Turizm’e aktarmaya başladım. Turizm dinamiklerini kavrayıp, o dinamikler içerisinde pazarlama, tasarlama ve proje üretme faliyetleri şu an için en büyük motivasyon kaynağımdır.

Kişisel olarak; tolerans, hoşgörü ve azimle, fikre inanan insanlar birlik olduğunda, bu birlikteliğin her kapıyı açacağı düşüncesindeyim.

Tasarım ve prodüksiyon için kullandığım araçlar

Adobe Photoshop
Adobe XD
Adobe Illustrator
Adobe Indesign
Sketch
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effect
Apple Final Cut Pro
Adobe Audition
Apple Logic
  • Sosyal medya uzmanlığı
  • Dijital pazarlama
  • Geleneksel pazarlama
  • Youtube yönetimi
  • Google Ads yönentimi
  • Marka ve İtibar Yönetimi
bg-left
bg-right
Something is wrong.
Instagram token error.

gokhandede

Follow