Merhaba.

Gökhan DEDE

1987 İstanbul doğumluyum. Evli ve hayatın ne kadar güzel olduğunu bana her gün hatırlatan bir kız çocuğu babasıyım. Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan canım Antalya’da yaşıyorum.

Dijital ve geleneksel tasarıma olan ilgim 14’lü yaşlarda başladı 15’lı yaşlarda web ve teknoloji projelerine ilgi duymaya başladım. 16-17’li yaşlarda freelance modeliyle çalışmaya başladım. Bu süreç uzun yıllar profesyonel olarak bağımsız çalışmakla devam etti. Üniversite öncesi; 3 yıl tam zamanlı olarak ajans deneyimi sonrası, üniversite örgün eğitiminde (Görsel iletişim tasarımı) mesleki bilgimi ve vizyonumu geliştirirken freelance modeliyle çalışmaya devam ettim.

Geliştirdiğim kişisel ve kurumsal projelerle üniversite sonrası uzun süre pazarlama, tasarım ve proje yöneticisi olarak freelance çalışırken artık bir ekip kurmanın zamanı geldi ve butik çalışan 360 derece kreatif ajansımı kurdum. Bu deneyimde lokal, ulusal, global marka ve projelerle çalıştım. 2018 yılında biriktirdiğim tüm tecrübeleri bir teklif aracılığı ve büyük bir heyecan ile sektör değiştirerek Turizm’e aktarmaya başladım. Turizm dinamiklerini kavrayıp, o dinamikler içerisinde pazarlama, tasarlama ve proje üretme faliyetleri şu an için en büyük motivasyon kaynağımdır.

Kişisel olarak; tolerans, hoşgörü ve azimle, fikre inanan insanlar birlik olduğunda, bu birlikteliğin her kapıyı açacağı düşüncesindeyim.

Dilediğiniz her konu hakkında benimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama bilgisi

Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Figma
Adobe XD
Adobe Indesign
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effect
Apple Final Cut Pro
Adobe Audition
Apple Logic
  • Sosyal medya uzmanlığı
  • Dijital pazarlama
  • Geleneksel pazarlama
  • Youtube içerik üretimi

  • Google Ads yönentimi
  • Marka ve itibar yönetimi

 

 

Beni sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.